| Osa numero | MA505C684KAATR3 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| kapasitanssi | 0.68µF |
| Toleranssi | ±10% |
| Jännite - Nimellisjännite | 50V |
| Lämpötilan kerroin | X7R |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 125°C |
| ominaisuudet | - |
| Arvioinnit | - |
| Sovellukset | General Purpose |
| Epäonnistumisprosentti | - |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Pakkaus / kotelo | Axial |
| Koko / ulottuvuus | 0.250" Dia x 0.500" L (6.35mm x 12.70mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | - |
| Paksuus (maksimi) | - |
| Lyijyväli | - |
| Johtava tyyli | - |
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP CER 10000PF 50V NP0 AXIAL
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP CER 0.022UF 50V NP0 AXIAL
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP CER 0.027UF 50V NP0 AXIAL
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP CER 0.047UF 50V NP0 AXIAL
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP CER 0.056UF 50V C0G/NP0 AXL
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP CER 0.015UF 50V NP0 AXIAL
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP CER 0.039UF 50V NP0 AXIAL
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP CER 10000PF 50V NP0 AXIAL
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP CER 0.033UF 50V NP0 AXIAL
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP CER 0.015UF 50V NP0 AXIAL
Varastossa: 0