Koti Tuoteseloste kondensaattorit Keraamiset kondensaattorit LD02YA151FAB2A
AVX Corporation LD02YA151FAB2A
Osa numero
LD02YA151FAB2A
Valmistaja
AVX Corporation
Kuvaus
CAP CER 150PF 16V NP0 0402
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Keraamiset kondensaattorit
AVX Corporation
Tuoteparametri
Osa numero LD02YA151FAB2A
Osan tila Active
kapasitanssi 150pF
Toleranssi ±1%
Jännite - Nimellisjännite 16V
Lämpötilan kerroin C0G, NP0
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
ominaisuudet -
Arvioinnit -
Sovellukset General Purpose
Epäonnistumisprosentti -
Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
Pakkaus / kotelo 0402 (1005 Metric)
Koko / ulottuvuus 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Korkeus - istuin (maksimi) -
Paksuus (maksimi) 0.022" (0.56mm)