| Osa numero | LD02YA151FAB2A |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| kapasitanssi | 150pF |
| Toleranssi | ±1% |
| Jännite - Nimellisjännite | 16V |
| Lämpötilan kerroin | C0G, NP0 |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 125°C |
| ominaisuudet | - |
| Arvioinnit | - |
| Sovellukset | General Purpose |
| Epäonnistumisprosentti | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount, MLCC |
| Pakkaus / kotelo | 0402 (1005 Metric) |
| Koko / ulottuvuus | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | - |
| Paksuus (maksimi) | 0.022" (0.56mm) |
| Lyijyväli | - |
| Johtava tyyli | - |
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP CER 22PF 16V NP0 0402
Varastossa: 10000
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP CER 100PF 16V NP0 0402
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP CER 150PF 16V NP0 0402
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP CER 27PF 16V NP0 0402
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP CER 100PF 16V NP0 0402
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP CER 100PF 16V NP0 0402
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP CER 18PF 16V NP0 0402
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP CER 180PF 16V NP0 0402
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP CER 22PF 16V NP0 0402
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP CER 220PF 16V NP0 0402
Varastossa: 0