Koti Tuoteseloste Induktorit, kelat, kuristimet Kiinteät induktorit HLC02180HTTR
AVX Corporation HLC02180HTTR
Osa numero
HLC02180HTTR
Valmistaja
AVX Corporation
Kuvaus
FIXED IND 18NH 210MA 1.5 OHM SMD
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Kiinteät induktorit
AVX Corporation
Tuoteparametri
Osa numero HLC02180HTTR
Osan tila Active
Tyyppi Multilayer
Materiaali - ydin Non-Magnetic
induktanssi 18nH
Toleranssi ±3%
Nykyinen arvostelu 210mA
Nykyinen - kylläisyys -
suojaus Unshielded
DC-vastus (DCR) 1.5 Ohm Max
Q @ Freq 28 @ 450MHz
Taajuus - itsestään resonanssi 3GHz
Arvioinnit -
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Taajuus - testi 450MHz
ominaisuudet -
Asennustyyppi Surface Mount
Pakkaus / kotelo 0402 (1005 Metric)
Toimittajan laitepaketti 0402 (1005 Metric)
Koko / ulottuvuus 0.040" L x 0.023" W (1.00mm x 0.58mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.018" (0.45mm)