| Osa numero | FVC56H0334M2L |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| kapasitanssi | 0.33µF |
| Toleranssi | ±20% |
| Jännitearvot - AC | 305V |
| Jännitearvot - DC | - |
| Dielektrinen materiaali | Polypropylene (PP), Metallized |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 110°C |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Pakkaus / kotelo | Radial |
| Koko / ulottuvuus | 0.709" L x 0.315" W (18.00mm x 8.00mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.571" (14.50mm) |
| päättyminen | PC Pins |
| Lyijyväli | 0.591" (15.00mm) |
| Sovellukset | EMI, RFI Suppression |
| ominaisuudet | X2 Safety Rated |
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP FILM 0.33UF 20% 305VAC RAD
Varastossa: 29