| Osa numero | CWR11JC226KB |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| kapasitanssi | 22µF |
| Toleranssi | ±10% |
| Jännite - Nimellisjännite | 20V |
| Tyyppi | Molded |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 900 mOhm @ 100kHz |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 125°C |
| Lifetime @ Temp. | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 2917 (7343 Metric) |
| Koko / ulottuvuus | 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.122" (3.10mm) |
| Lyijyväli | - |
| Valmistajan koko koodi | D |
| ominaisuudet | Military |
| Epäonnistumisprosentti | B (0.1%) |
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP TANT 15UF 20% 10V 2413
Varastossa: 200