| Osa numero | CCR05CG201FS |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| kapasitanssi | 200pF |
| Toleranssi | ±1% |
| Jännite - Nimellisjännite | 200V |
| Lämpötilan kerroin | C0G, NP0 |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 125°C |
| ominaisuudet | Military |
| Arvioinnit | - |
| Sovellukset | General Purpose |
| Epäonnistumisprosentti | S (0.001%) |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Pakkaus / kotelo | Radial |
| Koko / ulottuvuus | 0.190" L x 0.090" W (4.83mm x 2.29mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.200" (5.08mm) |
| Paksuus (maksimi) | - |
| Lyijyväli | 0.200" (5.08mm) |
| Johtava tyyli | Formed Leads |
Valmistaja: GE Critical Power
Kuvaus: AC/DC CONVERTER 12V 500W
Varastossa: 0
Valmistaja: GE Critical Power
Kuvaus: AC/DC CONVERTER 12V 500W
Varastossa: 0
Valmistaja: GE Critical Power
Kuvaus: COOLING PLATE FOR CCR0512
Varastossa: 4
Valmistaja: GE Critical Power
Kuvaus: EVAL CARD FOR CCR0512FP
Varastossa: 2
Valmistaja: GE Critical Power
Kuvaus: COOLING PLATE FOR CCR0512
Varastossa: 0