| Osa numero | CB017C0102JBA |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| kapasitanssi | 1000pF |
| Toleranssi | ±5% |
| Jännitearvot - AC | 16V |
| Jännitearvot - DC | 25V |
| Dielektrinen materiaali | Polyester, Polyethylene Naphthalate (PEN), Metallized - Stacked |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 125°C |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 1206 (3216 Metric) |
| Koko / ulottuvuus | 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.045" (1.15mm) |
| päättyminen | Solder Pads |
| Lyijyväli | - |
| Sovellukset | General Purpose |
| ominaisuudet | - |
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP FILM 10000PF 5% 63VDC 1206
Varastossa: 3900
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP FILM 1000PF 5% 25VDC 1206
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP FILM 2200PF 5% 25VDC 1206
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP FILM 1000PF 5% 63VDC 1206
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP FILM 1500PF 5% 63VDC 1206
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP FILM 2200PF 5% 63VDC 1206
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP FILM 3300PF 5% 63VDC 1206
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP FILM 4700PF 5% 63VDC 1206
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP FILM 6800PF 5% 25VDC 1206
Varastossa: 0