| Osa numero | C005YJ0R2PBSTR |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| kapasitanssi | 0.2pF |
| Toleranssi | ±0.02pF |
| Jännite - Nimellisjännite | 16V |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 01005 (0402 Metric) |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 125°C |
| ominaisuudet | RF, High Q, Low Loss |
| Koko / ulottuvuus | 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.006" (0.15mm) |
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP THIN FILM 0.05PF 16V 01005
Varastossa: 5000
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP THIN FILM 0.8PF 16V 01005
Varastossa: 5000
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP THIN FILM 0.9PF 16V 01005
Varastossa: 10000
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP THIN FILM 0.4PF 16V 01005
Varastossa: 10000
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP THIN FILM 0.1PF 16V 01005
Varastossa: 10000
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP THIN FILM 0.2PF 16V 01005
Varastossa: 10000
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP THIN FILM 0.6PF 16V 01005
Varastossa: 10000
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP THIN FILM 0.7PF 16V 01005
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP THIN FILM 0.3PF 16V 01005
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP THIN FILM 0.5PF 16V 01005
Varastossa: 0