| Osa numero | BQ014D0123K |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| kapasitanssi | 0.012µF |
| Toleranssi | ±10% |
| Jännitearvot - AC | 40V |
| Jännitearvot - DC | 63V |
| Dielektrinen materiaali | Polyester, Metallized |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 100°C |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Pakkaus / kotelo | Radial |
| Koko / ulottuvuus | 0.295" L x 0.098" W (7.50mm x 2.50mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.256" (6.50mm) |
| päättyminen | PC Pins |
| Lyijyväli | 0.200" (5.08mm) |
| Sovellukset | General Purpose |
| ominaisuudet | - |