| Osa numero | 12105J2R2ABTTR |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| kapasitanssi | 2.2pF |
| Toleranssi | ±0.05pF |
| Jännite - Nimellisjännite | 50V |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 1210 (3225 Metric) |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 125°C |
| ominaisuudet | RF, High Q, Low Loss |
| Koko / ulottuvuus | 0.119" L x 0.098" W (3.02mm x 2.50mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.044" (1.13mm) |
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP CER 1000PF 50V C0G/NP0 1210
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP CER 10000PF 50V NP0 1210
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP CER 1000PF 50V NP0 1210
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP CER 1000PF 50V C0G/NP0 1210
Varastossa: 0
Valmistaja: Molex, LLC
Kuvaus: DIN 2P +GRD 20AWG BLACK PUR
Varastossa: 48
Valmistaja: Molex, LLC
Kuvaus: DIN 2P +GRD 20AWG BLACK PUR
Varastossa: 48