Koti Tuoteseloste kondensaattorit Keraamiset kondensaattorit 08052C331JAT2A
AVX Corporation 08052C331JAT2A
Osa numero
08052C331JAT2A
Valmistaja
AVX Corporation
Kuvaus
CAP CER 330PF 200V X7R 0805
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Keraamiset kondensaattorit
AVX Corporation
Tuoteparametri
Osa numero 08052C331JAT2A
Osan tila Active
kapasitanssi 330pF
Toleranssi ±5%
Jännite - Nimellisjännite 200V
Lämpötilan kerroin X7R
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
ominaisuudet -
Arvioinnit -
Sovellukset General Purpose
Epäonnistumisprosentti -
Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
Pakkaus / kotelo 0805 (2012 Metric)
Koko / ulottuvuus 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm)
Korkeus - istuin (maksimi) -
Paksuus (maksimi) 0.037" (0.94mm)