Koti Tuoteseloste kondensaattorit Keraamiset kondensaattorit 08051C103MAT4A
AVX Corporation 08051C103MAT4A
Osa numero
08051C103MAT4A
Valmistaja
AVX Corporation
Kuvaus
CAP CER 10000PF 100V X7R 0805
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Keraamiset kondensaattorit
AVX Corporation
Tuoteparametri
Osa numero 08051C103MAT4A
Osan tila Active
kapasitanssi 10000pF
Toleranssi ±20%
Jännite - Nimellisjännite 100V
Lämpötilan kerroin X7R
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
ominaisuudet -
Arvioinnit -
Sovellukset General Purpose
Epäonnistumisprosentti -
Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
Pakkaus / kotelo 0805 (2012 Metric)
Koko / ulottuvuus 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Korkeus - istuin (maksimi) -
Paksuus (maksimi) 0.037" (0.94mm)