| Osa numero | 06035J3R3ABSTR |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| kapasitanssi | 3.3pF |
| Toleranssi | ±0.05pF |
| Jännite - Nimellisjännite | 50V |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 0603 (1608 Metric) |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 125°C |
| ominaisuudet | RF, High Q, Low Loss |
| Koko / ulottuvuus | 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.024" (0.60mm) |
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP CER 0.5PF 50V C0G/NP0 0603
Varastossa: 4000
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP CER 10PF 50V C0G/NP0 0603
Varastossa: 392000
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP CER 0.5PF 50V NP0 0603
Varastossa: 12000
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP CER 0.6PF 50V NP0 0603
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP CER 0.7PF 50V NP0 0603
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP CER 10PF 50V NP0 0603
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP CER 0.6PF 50V NP0 0603
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP CER 0.7PF 50V NP0 0603
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP CER 0.8PF 50V NP0 0603
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP CER 0.9PF 50V NP0 0603
Varastossa: 0