Koti Tuoteseloste kondensaattorit Ohutkalvokondensaattorit 04025J0R2ABWTR
AVX Corporation 04025J0R2ABWTR
Osa numero
04025J0R2ABWTR
Kuvaus
CAP THIN FILM 0.2PF 50V 0402
Perhe
Ohutkalvokondensaattorit
AVX Corporation
Tuoteparametri
Osa numero 04025J0R2ABWTR
Osan tila Active
kapasitanssi 0.2pF
Toleranssi ±0.05pF
Jännite - Nimellisjännite 50V
Asennustyyppi Surface Mount
Pakkaus / kotelo 0402 (1005 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
ominaisuudet RF, High Q, Low Loss
Koko / ulottuvuus 0.039" L x 0.022" W (1.00mm x 0.55mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.020" (0.50mm)