| Osa numero | 04024D474MAT2A |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| kapasitanssi | 0.47µF |
| Toleranssi | ±20% |
| Jännite - Nimellisjännite | 4V |
| Lämpötilan kerroin | X5R |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 85°C |
| ominaisuudet | - |
| Arvioinnit | - |
| Sovellukset | General Purpose |
| Epäonnistumisprosentti | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount, MLCC |
| Pakkaus / kotelo | 0402 (1005 Metric) |
| Koko / ulottuvuus | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | - |
| Paksuus (maksimi) | 0.022" (0.56mm) |
| Lyijyväli | - |
| Johtava tyyli | - |
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP CER 2.2UF 4V X5R 0402
Varastossa: 250000
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP CER 0.47UF 4V X5R 0402
Varastossa: 210000
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP CER 1UF 4V X5R 0402
Varastossa: 190000
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP CER 0.47UF 4V X5R 0402
Varastossa: 10000
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP CER 4.7UF 4V X5R 0402
Varastossa: 10000
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP CER 1UF 4V X7S 0402
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP CER 1UF 4V X5R 0402
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP CER 820PF 4V X7R 0402
Varastossa: 0