| Osa numero | TC7109CLW713 |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Bittien määrä | 12 |
| Näytteenottotaajuus (sekunnissa) | 30 |
| Tulojen määrä | 1 |
| Syötteen tyyppi | Differential |
| Dataliitäntä | Parallel |
| kokoonpano | ADC |
| Suhde - S / H: ADC | - |
| A / D-muuntimien määrä | 1 |
| Arkkitehtuuri | Dual Slope |
| Viitetyyppi | External |
| Jännitesyöttö, analoginen | 5V |
| Jännite, digitaalinen | 5V |
| ominaisuudet | - |
| Käyttölämpötila | 0°C ~ 70°C |
| Pakkaus / kotelo | 44-LCC (J-Lead) |
| Toimittajan laitepaketti | 44-PLCC (16.59x16.59) |
Valmistaja: Microchip Technology
Kuvaus: IC ADC 3 1/2DGT LCD DVR 44-PLCC
Varastossa: 0
Valmistaja: Microchip Technology
Kuvaus: IC ADC 3 1/2DGT LCD DVR REV40DIP
Varastossa: 0
Valmistaja: Microchip Technology
Kuvaus: IC ADC 3 1/2DGT LCD DVR 44-PLCC
Varastossa: 0
Valmistaja: Microchip Technology
Kuvaus: IC ADC 3 1/2DGT LCD DVR 44-MQFP
Varastossa: 0
Valmistaja: Microchip Technology
Kuvaus: IC ADC 3 1/2DGT LCD DVR 44-MQFP
Varastossa: 0
Valmistaja: Microchip Technology
Kuvaus: IC ADC 3 1/2DGT LCD DVR 40-DIP
Varastossa: 0
Valmistaja: Microchip Technology
Kuvaus: IC ADC 3 1/2DGT LCD DVR 44-MQFP
Varastossa: 0