| Osa numero | TC620HEOA |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Matkan lämpötilan kynnys | Cold, Hot |
| Vaihdelämpötila | Programmable |
| tarkkuus | ±3°C |
| Nykyinen - ulostulo (maksimi) | 1mA |
| Tulostyyppi | Push-Pull |
| ulostulo | Active High |
| Lähtötoiminto | OverTemp, UnderTemp |
| Selektiivinen hystereesi | Yes |
| ominaisuudet | - |
| Jännitteensyöttö | 4.5 V ~ 18 V |
| Nykyinen - tarjonta | 270µA |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Toimittajan laitepaketti | 8-SOIC |
Valmistaja: TE Connectivity AMP Connectors
Kuvaus: TC6-04-PFH=COVER W/HOLES
Varastossa: 2687
Valmistaja: TE Connectivity AMP Connectors
Kuvaus: BARRIER STRIP COVER W/HOLES
Varastossa: 2617
Valmistaja: TE Connectivity AMP Connectors
Kuvaus: BARRIER STRIP COVER 9POS .375
Varastossa: 0
Valmistaja: TE Connectivity AMP Connectors
Kuvaus: CONN BARRIER BLOCK COVER 5POS
Varastossa: 0
Valmistaja: TE Connectivity AMP Connectors
Kuvaus: CONN TERM STRIP COVER 6POS PRESS
Varastossa: 0
Valmistaja: TE Connectivity AMP Connectors
Kuvaus: CONN COVER TERMINAL BLOCK 2POS
Varastossa: 0