| Osa numero | MICRF219AYQS |
|---|---|
| Osan tila | Not For New Designs |
| Taajuus | 300MHz ~ 450MHz |
| Herkkyys | -110dBm |
| Datanopeus (maksimi) | 10 kbps |
| Modulaatiota tai protokollaa | ASK, OOK |
| Sovellukset | - |
| Nykyinen - vastaanottaminen | 6mA |
| Dataliitäntä | PCB, Surface Mount |
| Muistikoko | - |
| Antenniliitin | PCB, Surface Mount |
| ominaisuudet | - |
| Jännitteensyöttö | 3 V ~ 3.6 V |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 105°C |
| Pakkaus / kotelo | 16-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| Toimittajan laitepaketti | 16-QSOP |
Valmistaja: Microchip Technology
Kuvaus: IC ASK RCVR RF/IF SHUTDWN 16SOIC
Varastossa: 28
Valmistaja: Microchip Technology
Kuvaus: IC RCVR/DATA DEMOD RF/IF 14SOIC
Varastossa: 0
Valmistaja: Microchip Technology
Kuvaus: IC RCVR/DATA DEMOD RF/IF 14DIP
Varastossa: 0
Valmistaja: Microchip Technology
Kuvaus: IC RCVR/DATA DEMOD RF/IF 14DIP
Varastossa: 0
Valmistaja: Microchip Technology
Kuvaus: IC RECVR ASK 300-440MHZ 16SOIC
Varastossa: 0
Valmistaja: Microchip Technology
Kuvaus: IC ASK RCVR RF/IF SHUTDWN 16SOIC
Varastossa: 0
Valmistaja: Microchip Technology
Kuvaus: IC RCVR/DATA DEMOD RF/IF 14SOIC
Varastossa: 0
Valmistaja: Microchip Technology
Kuvaus: IC RECVR ASK 300-440MHZ 16SOIC
Varastossa: 0