| Osa numero | DSC8124AI2 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | MEMS (Silicon) |
| Ohjelmoitava tyyppi | Blank (User Must Program) |
| Käytettävissä oleva taajuusalue | 10MHz ~ 460MHz |
| toiminto | Enable/Disable |
| ulostulo | HCSL |
| Jännitteensyöttö | 2.25 V ~ 3.6 V |
| Taajuusvakavuus | ±25ppm |
| Taajuusvakavuus (yhteensä) | - |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth | - |
| Nykyinen - Supply (Max) | 42mA |
| Arvioinnit | AEC-Q100 |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 6-SMD, No Lead, Exposed Pad |
| Koko / ulottuvuus | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Korkeus | 0.035" (0.90mm) |
Valmistaja: Microchip Technology
Kuvaus: OSC MEMS BLANK 7.0X5.0 CMOS
Varastossa: 99
Valmistaja: Microchip Technology
Kuvaus: OSC MEMS BLANK 7.0X5.0 CMOS
Varastossa: 800
Valmistaja: Microchip Technology
Kuvaus: MEMS OSC UNPROGRAM 25PPM 4VDFN
Varastossa: 648
Valmistaja: Microchip Technology
Kuvaus: OSC MEMS BLANK 7.0X5.0 CMOS
Varastossa: 64
Valmistaja: Microchip Technology
Kuvaus: OSC MEMS BLANK 5.0X3.2 CMOS
Varastossa: 405
Valmistaja: Microchip Technology
Kuvaus: OSC MEMS BLANK 7.0X5.0 CMOS
Varastossa: 291
Valmistaja: Microchip Technology
Kuvaus: OSC MEMS BLANK 5.0X3.2 CMOS
Varastossa: 1
Valmistaja: Microchip Technology
Kuvaus: OSC MEMS BLANK CMOS
Varastossa: 0
Valmistaja: Microchip Technology
Kuvaus: OSC MEMS BLANK CMOS
Varastossa: 0
Valmistaja: Microchip Technology
Kuvaus: OSC MEMS BLANK CMOS
Varastossa: 0