| Osa numero | AT89C51AC3-RDTUM |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Ytimen prosessori | 80C51 |
| Ydinkoko | 8-Bit |
| Nopeus | 60MHz |
| liitettävyys | SPI, UART/USART |
| oheislaitteet | POR, PWM, WDT |
| I / O-numero | 36 |
| Ohjelmamuistin koko | 64KB (64K x 8) |
| Ohjelmamuistityyppi | FLASH |
| EEPROM-koko | 2K x 8 |
| RAM-koko | 2.25K x 8 |
| Jännite (Vcc / Vdd) | 3 V ~ 5.5 V |
| Tietomuuntimet | A/D 8x10b |
| Oskillaattorin tyyppi | External |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Pakkaus / kotelo | 64-LQFP |
| Toimittajan laitepaketti | 64-LQFP (10x10) |
Valmistaja: Microchip Technology
Kuvaus: IC MCU 8BIT 16KB FLASH32VQFP
Varastossa: 3491
Valmistaja: Microchip Technology
Kuvaus: IC MCU 8BIT 4KB FLASH 40DIP
Varastossa: 0
Valmistaja: Microchip Technology
Kuvaus: IC MCU 8BIT 4KB FLASH 44PLCC
Varastossa: 0
Valmistaja: Microchip Technology
Kuvaus: IC MCU 8BIT 4KB FLASH 44TQFP
Varastossa: 0
Valmistaja: Microchip Technology
Kuvaus: IC MCU 8BIT 4KB FLASH 40DIP
Varastossa: 0
Valmistaja: Microchip Technology
Kuvaus: IC MCU 8BIT 4KB FLASH 40DIP
Varastossa: 0
Valmistaja: Microchip Technology
Kuvaus: IC MCU 8BIT 4KB FLASH 44PLCC
Varastossa: 0
Valmistaja: Microchip Technology
Kuvaus: IC MCU 8BIT 4KB FLASH 44PLCC
Varastossa: 0
Valmistaja: Microchip Technology
Kuvaus: IC MCU 8BIT 4KB FLASH 44TQFP
Varastossa: 0
Valmistaja: Microchip Technology
Kuvaus: IC MCU 8BIT 4KB FLASH 44TQFP
Varastossa: 0