Assmann WSW Components AWHW24G-0102-T-R
Osa numero
AWHW24G-0102-T-R
Kuvaus
CONN HEADER LOW-PRO 24POS 30AU
Assmann WSW Components
    1.49500/pcs
  • 10 pcs
    1.44700/pcs
  • 100 pcs
Tuoteparametri
Osa numero AWHW24G-0102-T-R
Yhteystyyppi Male Pin
Pitch - Mating 0.100" (2.54mm)
Tyyli Board to Cable/Wire
peittänyt Shrouded - 4 Wall
Sijoitusten määrä 24
Ladatut paikat All
Rivien määrä 2
Riviväli - Mating 0.100" (2.54mm)
Asennustyyppi Through Hole
päättyminen Solder
Kiinnitystyyppi Push-Pull
Kontaktin pituus - Mating 0.224" (5.70mm)
Yhteyden pituus - Post 0.130" (3.30mm)
Yleinen kosketuspituus -
Eristyskorkeus 0.354" (9.00mm)
Ota yhteys muotoon Square
Yhteys Maali - Mating Gold
Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus 30µin (0.76µm)
ominaisuudet Keying Slot
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Suojaus -
Materiaalin syttymisluokitus UL94 V-0
Eristysväri Gray
Liittyvät tuotteet
AWHW24G-0102-T-R
Valmistaja: Assmann WSW Components
Kuvaus: CONN HEADER LOW-PRO 24POS 30AU