| Osa numero | A28-LC-7-TT-R |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Tyyppi | DIP, 0.3" (7.62mm) Row Spacing |
| Sijoitusten tai niittien lukumäärä (ruudukko) | 28 (2 x 14) |
| Pitch - Mating | 0.100" (2.54mm) |
| Yhteys Maali - Mating | Tin |
| Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus | 60µin (1.52µm) |
| Yhteysmateriaali - Mating | Phosphor Bronze |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| ominaisuudet | Open Frame |
| päättyminen | Solder |
| Pitch - Post | 0.100" (2.54mm) |
| Ota yhteys - Post | Tin |
| Yhteyden viimeistelypaksuus - Post | 60µin (1.52µm) |
| Yhteystiedot - Post | Phosphor Bronze |
| Asennusmateriaali | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 85°C |
Valmistaja: Assmann WSW Components
Kuvaus: CONN IC DIP SOCKET 28POS TIN
Varastossa: 0
Valmistaja: Assmann WSW Components
Kuvaus: CONN IC DIP SOCKET 28POS GOLD
Varastossa: 0