| Osa numero | LCB100Q |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Enclosed |
| Lähdöiden määrä | 1 |
| Jännite - Syöttö | 88 ~ 264 VAC |
| Jännite - lähtö 1 | 24V |
| Jännite - lähtö 2 | - |
| Jännite - ulostulo 3 | - |
| Jännite - lähtö 4 | - |
| Nykyinen - ulostulo (maksimi) | 4.5A |
| Teho (wattia) | 100W |
| Sovellukset | ITE (Commercial) |
| Jännite - eristäminen | 3kV (3000V) |
| tehokkuus | 88% |
| Käyttölämpötila | -25°C ~ 70°C (With Derating) |
| ominaisuudet | Adjustable Output, DC Input Capable, Universal Input |
| Asennustyyppi | Chassis Mount |
| Koko / ulottuvuus | 5.10" L x 3.84" W x 1.48" H (129.5mm x 97.5mm x 37.5mm) |
Valmistaja: OSRAM Opto Semiconductors Inc.
Kuvaus: LED TOPLED 2PLCC SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Panduit Corp
Kuvaus: CONN TERM RECT TONG 1 AWG #3/8
Varastossa: 0
Valmistaja: Panduit Corp
Kuvaus: CONN TERM RECT TONG 1 AWG #1/2
Varastossa: 0
Valmistaja: Panduit Corp
Kuvaus: CONN TERM RECT TONG 1 AWG #10
Varastossa: 0
Valmistaja: Panduit Corp
Kuvaus: CONN TERM RECT TONG 1 AWG #10
Varastossa: 0
Valmistaja: OSRAM Opto Semiconductors Inc.
Kuvaus: LED OSLON BLUE SMD
Varastossa: 0