Koti Tuoteseloste Suodattimet EMI / RFI-suodattimet (LC, RC Networks) PSM1-680M-10T0
API Technologies Corp PSM1-680M-10T0
Osa numero
PSM1-680M-10T0
Kuvaus
FILTER LC(PI) 68PF SMD
Perhe
EMI / RFI-suodattimet (LC, RC Networks)
Tuoteparametri
Osa numero PSM1-680M-10T0
Osan tila Discontinued at Digi-Key
Tyyppi Low Pass
Suodattimen tilaus 3rd
tekniikka LC (Pi)
Kanavien määrä 1
Keskusta / katkaisutaajuus -
Vaimennuksen arvo -
Vastus - kanava (ohmit) -
nykyinen 10A
arvot C = 68pF
ESD-suojaus No
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Sovellukset Data Lines for Mobile Devices
Jännite - Nimellisjännite -
Asennustyyppi Surface Mount
Pakkaus / kotelo 3-PSM
Koko / ulottuvuus 0.315" L x 0.118" W (8.00mm x 3.00mm)
Korkeus 0.118" (3.00mm)