Koti Tuoteseloste Suodattimet EMI / RFI-suodattimet (LC, RC Networks) PSM1-102M-02B
API Technologies Corp PSM1-102M-02B
Osa numero
PSM1-102M-02B
Valmistaja
API Technologies Corp
Kuvaus
FILTER LC(PI) 1000PF SMD
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
EMI / RFI-suodattimet (LC, RC Networks)
API Technologies Corp
  • Viitehinta
    (Yhdysvaltain dollareina)
  • 1 pcs
Kaikki yhteensä:0 Unit Price:
0
Tavoitehinta:
Määrä:
Tuoteparametri
Osa numero PSM1-102M-02B
Osan tila Discontinued at Digi-Key
Tyyppi Low Pass
Suodattimen tilaus 3rd
tekniikka LC (Pi)
Kanavien määrä 1
Keskusta / katkaisutaajuus -
Vaimennuksen arvo -
Vastus - kanava (ohmit) -
nykyinen 2A
arvot C = 1000pF
ESD-suojaus No
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Sovellukset Data Lines for Mobile Devices
Jännite - Nimellisjännite -
Asennustyyppi Surface Mount
Pakkaus / kotelo 3-PSM
Koko / ulottuvuus 0.315" L x 0.118" W (8.00mm x 3.00mm)
Korkeus 0.118" (3.00mm)
Liittyvät tuotteet
PSM1-102M-02B
Valmistaja: API Technologies Corp
Kuvaus: FILTER LC(PI) 1000PF SMD