| Osa numero | 9920F-100-6002 |
|---|---|
| Osan tila | Discontinued at Digi-Key |
| kapasitanssi | 0.15µF |
| Toleranssi | - |
| Jännite - Nimellisjännite | 150V |
| nykyinen | 15A |
| DC-vastus (DCR) (Max) | 5 mOhm |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 125°C |
| Insertion Loss | 55dB @ 100MHz |
| Lämpötilan kerroin | - |
| Arvioinnit | - |
| Asennustyyppi | Chassis Mount |
| Pakkaus / kotelo | Axial, Bushing - 2 Solder Eyelets |
| Koko / ulottuvuus | 0.385" Dia x 0.400" L (9.78mm x 10.15mm) |
| Korkeus (maksimi) | - |
| Kierteen koko | 1/4"-28 |
Valmistaja: API Technologies Corp
Kuvaus: CAP FEEDTHRU 0.15UF 150V AXIAL
Varastossa: 0