| Osa numero | 66-SSF-040-4-06 |
|---|---|
| Osan tila | Discontinued at Digi-Key |
| Liittimen tyyli | IEC 320-C14 |
| Liittimen tyyppi | Receptacle, Male Blades - Module |
| Nykyinen - IEC | - |
| Jännite - IEC | - |
| Nykyinen - UL | 4A |
| Jännite - UL | 250VAC |
| Suodatintyyppi | Filtered (EMI, RFI) - Commercial, Medical |
| Sulake | Yes |
| Sijoitusten määrä | 3 |
| Asennustyyppi | Panel Mount, Snap-In |
| päättyminen | Quick Connect - 0.250" (6.3mm) |
| Vaihda ominaisuuksia | Switch On-Off |
| ominaisuudet | - |
| Sulakepidike, laatikko | Drawer Included |
| Panel Cutout -mitat | Variable Size |
| Paneelin paksuus | 0.031" ~ 0.079" (0.79mm ~ 2.00mm) |
| Materiaalin syttymisluokitus | - |
| Suojaus | - |
| hyväksynnät | CSA, TUV, UL |
Valmistaja: API Technologies Corp
Kuvaus: PWR ENT MOD RCPT IEC320-C14 PNL
Varastossa: 0
Valmistaja: API Technologies Corp
Kuvaus: PWR ENT MOD RCPT IEC320-C14 PNL
Varastossa: 0
Valmistaja: API Technologies Corp
Kuvaus: PWR ENT MOD RCPT IEC320-C14 PNL
Varastossa: 0
Valmistaja: API Technologies Corp
Kuvaus: PWR ENT MOD RCPT IEC320-C14 PNL
Varastossa: 0
Valmistaja: API Technologies Corp
Kuvaus: PWR ENT MOD RCPT IEC320-C14 PNL
Varastossa: 0
Valmistaja: API Technologies Corp
Kuvaus: PWR ENT MOD RCPT IEC320-C14 PNL
Varastossa: 0
Valmistaja: API Technologies Corp
Kuvaus: PWR ENT MOD RCPT IEC320-C14 PNL
Varastossa: 0
Valmistaja: API Technologies Corp
Kuvaus: PWR ENT MOD RCPT IEC320-C14 PNL
Varastossa: 0
Valmistaja: API Technologies Corp
Kuvaus: PWR ENT MOD RCPT IEC320-C14 PNL
Varastossa: 0
Valmistaja: API Technologies Corp
Kuvaus: PWR ENT MOD RCPT IEC320-C14 PNL
Varastossa: 0