Koti Tuoteseloste Suodattimet Syöttö kondensaattoreiden kautta 54794002X5V102P
API Technologies Corp 54794002X5V102P
Osa numero
54794002X5V102P
Valmistaja
API Technologies Corp
Kuvaus
CAP FEEDTHRU 1000PF 500V AXIAL
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Syöttö kondensaattoreiden kautta
API Technologies Corp
  • Viitehinta
    (Yhdysvaltain dollareina)
  • 1 pcs
Kaikki yhteensä:0 Unit Price:
0
Tavoitehinta:
Määrä:
Tuoteparametri
Osa numero 54794002X5V102P
Osan tila Discontinued at Digi-Key
kapasitanssi 1000pF
Toleranssi 0%, +100%
Jännite - Nimellisjännite 500V
nykyinen 25A
DC-vastus (DCR) (Max) 10 mOhm
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Insertion Loss 15dB @ 100MHz
Lämpötilan kerroin -
Arvioinnit -
Asennustyyppi Chassis Mount
Pakkaus / kotelo Axial, Discoidal - 1 Notched lead
Koko / ulottuvuus 0.190" Dia x 0.186" L (4.83mm x 4.72mm)
Korkeus (maksimi) -
Kierteen koko -
Liittyvät tuotteet
54794002X5V102P
Valmistaja: API Technologies Corp
Kuvaus: CAP FEEDTHRU 1000PF 500V AXIAL
Varastossa: 0
RFQ -
54794002X5R471M
Kuvaus: CAP FEEDTHRU 470PF 250V AXIAL