| Osa numero | 54794002X5V102P |
|---|---|
| Osan tila | Discontinued at Digi-Key |
| kapasitanssi | 1000pF |
| Toleranssi | 0%, +100% |
| Jännite - Nimellisjännite | 500V |
| nykyinen | 25A |
| DC-vastus (DCR) (Max) | 10 mOhm |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 125°C |
| Insertion Loss | 15dB @ 100MHz |
| Lämpötilan kerroin | - |
| Arvioinnit | - |
| Asennustyyppi | Chassis Mount |
| Pakkaus / kotelo | Axial, Discoidal - 1 Notched lead |
| Koko / ulottuvuus | 0.190" Dia x 0.186" L (4.83mm x 4.72mm) |
| Korkeus (maksimi) | - |
| Kierteen koko | - |
Valmistaja: API Technologies Corp
Kuvaus: CAP FEEDTHRU 1000PF 500V AXIAL
Varastossa: 0
Valmistaja: API Technologies Corp
Kuvaus: CAP FEEDTHRU 470PF 250V AXIAL
Varastossa: 0