Koti Tuoteseloste Induktorit, kelat, kuristimet Kiinteät induktorit SPD42R-223M
API Delevan Inc. SPD42R-223M
Osa numero
SPD42R-223M
Kuvaus
FIXED IND 22UH 380MA 160 MOHM
API Delevan Inc
    0.72505/pcs
  • 500 pcs
Tuoteparametri
Osa numero SPD42R-223M
Materiaali - ydin Ferrite
induktanssi 22µH
Toleranssi ±20%
Nykyinen arvostelu 380mA
Nykyinen - kylläisyys 380mA
suojaus Shielded
DC-vastus (DCR) 160 mOhm Max
Q @ Freq -
Taajuus - itsestään resonanssi 25MHz
Arvioinnit -
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Taajuus - testi 1kHz
Toimittajan laitepaketti -
Koko / ulottuvuus 0.185" L x 0.185" W (4.70mm x 4.70mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.115" (2.92mm)