Koti Tuoteseloste Induktorit, kelat, kuristimet Kiinteät induktorit SPD42R-123M
API Delevan Inc. SPD42R-123M
Osa numero
SPD42R-123M
Kuvaus
FIXED IND 12UH 530MA 100 MOHM
API Delevan Inc
    0.72505/pcs
  • 500 pcs
Tuoteparametri
Osa numero SPD42R-123M
Materiaali - ydin Ferrite
induktanssi 12µH
Toleranssi ±20%
Nykyinen arvostelu 530mA
Nykyinen - kylläisyys 530mA
suojaus Shielded
DC-vastus (DCR) 100 mOhm Max
Q @ Freq -
Taajuus - itsestään resonanssi 34MHz
Arvioinnit -
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Taajuus - testi 1kHz
Toimittajan laitepaketti -
Koko / ulottuvuus 0.185" L x 0.185" W (4.70mm x 4.70mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.115" (2.92mm)