Koti Tuoteseloste Induktorit, kelat, kuristimet Kiinteät induktorit P3519R-104J
API Delevan Inc. P3519R-104J
Osa numero
P3519R-104J
Valmistaja
API Delevan Inc.
Kuvaus
FIXED IND 100UH 369MA 2.16 OHM
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Kiinteät induktorit
API Delevan Inc
    0.74235/pcs
  • 100 pcs
Tuoteparametri
Osa numero P3519R-104J
Osan tila Active
Tyyppi Wirewound
Materiaali - ydin Ferrite
induktanssi 100µH
Toleranssi ±5%
Nykyinen arvostelu 369mA
Nykyinen - kylläisyys 430mA
suojaus Unshielded
DC-vastus (DCR) 2.16 Ohm Max
Q @ Freq -
Taajuus - itsestään resonanssi -
Arvioinnit -
Käyttölämpötila -55°C ~ 130°C
Taajuus - testi 10kHz
ominaisuudet -
Asennustyyppi Surface Mount
Pakkaus / kotelo Nonstandard
Toimittajan laitepaketti -
Koko / ulottuvuus 0.358" L x 0.190" W (9.09mm x 4.83mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.185" (4.70mm)