| Osa numero | CM6594R-503 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Suodatintyyppi | - |
| Linjojen määrä | 4 |
| Impedanssi @ Taajuus | - |
| Induktanssi @ Taajuus | 50µH @ 1kHz |
| Virta-arvo (maksimi) | 900mA |
| DC-vastus (DCR) (Max) | 70 mOhm |
| Jännitearvot - DC | - |
| Jännitearvot - AC | - |
| Käyttölämpötila | -20°C ~ 80°C |
| Arvioinnit | - |
| hyväksynnät | - |
| ominaisuudet | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Koko / ulottuvuus | 0.390" x 0.400" (9.91mm x 10.04mm) |
| Korkeus (maksimi) | 0.024" (0.60mm) |
| Pakkaus / kotelo | Vertical, 8 Gull Wing |