| Osa numero | CM6560-335 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Suodatintyyppi | - |
| Linjojen määrä | 2 |
| Impedanssi @ Taajuus | - |
| Induktanssi @ Taajuus | 3.3mH @ 10kHz |
| Virta-arvo (maksimi) | 1.2A |
| DC-vastus (DCR) (Max) | 160 mOhm |
| Jännitearvot - DC | - |
| Jännitearvot - AC | - |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 105°C |
| Arvioinnit | - |
| hyväksynnät | - |
| ominaisuudet | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Koko / ulottuvuus | 0.630" L x 0.630" W (16.00mm x 16.00mm) |
| Korkeus (maksimi) | 0.320" (8.13mm) |
| Pakkaus / kotelo | Horizontal, 4 PC Pad |