| Osa numero | CM6296R-253 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Suodatintyyppi | - |
| Linjojen määrä | 2 |
| Impedanssi @ Taajuus | - |
| Induktanssi @ Taajuus | 25µH @ 1kHz |
| Virta-arvo (maksimi) | 10A |
| DC-vastus (DCR) (Max) | 14 mOhm |
| Jännitearvot - DC | - |
| Jännitearvot - AC | - |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 125°C |
| Arvioinnit | - |
| hyväksynnät | - |
| ominaisuudet | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Koko / ulottuvuus | 1.058" L x 1.058" W (26.87mm x 26.87mm) |
| Korkeus (maksimi) | 0.423" (10.74mm) |
| Pakkaus / kotelo | Horizontal, 4 PC Pad |
Valmistaja: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Kuvaus: HEXASHIELD ADAPTER
Varastossa: 0
Valmistaja: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Kuvaus: HEXASHIELD ADAPTER
Varastossa: 0