Koti Tuoteseloste Suodattimet Yleiset toimintatangot CM6296-503
API Delevan Inc. CM6296-503
Osa numero
CM6296-503
Kuvaus
CMC 50UH 10A 2LN SMD
API Delevan Inc
    3.56250/pcs
  • 400 pcs
Tuoteparametri
Osa numero CM6296-503
Osan tila Active
Suodatintyyppi -
Linjojen määrä 2
Impedanssi @ Taajuus -
Induktanssi @ Taajuus 50µH @ 1kHz
Virta-arvo (maksimi) 10A
DC-vastus (DCR) (Max) 14 mOhm
Jännitearvot - DC -
Jännitearvot - AC -
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount
Koko / ulottuvuus 1.058" L x 1.058" W (26.87mm x 26.87mm)
Korkeus (maksimi) 0.423" (10.74mm)