Koti Tuoteseloste Suodattimet Yleiset toimintatangot CM6149-683
API Delevan Inc. CM6149-683
Osa numero
CM6149-683
Valmistaja
API Delevan Inc.
Kuvaus
CMC 68UH 2A 2LN SMD
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Yleiset toimintatangot
API Delevan Inc
    4.85982/pcs
  • 400 pcs
Tuoteparametri
Osa numero CM6149-683
Osan tila Active
Suodatintyyppi -
Linjojen määrä 2
Impedanssi @ Taajuus -
Induktanssi @ Taajuus 68µH @ 10kHz
Virta-arvo (maksimi) 2A
DC-vastus (DCR) (Max) 20 mOhm
Jännitearvot - DC -
Jännitearvot - AC -
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Arvioinnit -
hyväksynnät -
ominaisuudet -
Asennustyyppi Surface Mount
Koko / ulottuvuus 0.285" L x 0.285" W (7.24mm x 7.24mm)
Korkeus (maksimi) 0.210" (5.33mm)