| Osa numero | 2534-28K |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Molded |
| Materiaali - ydin | Ferrite |
| induktanssi | 1.5mH |
| Toleranssi | ±10% |
| Nykyinen arvostelu | 118mA |
| Nykyinen - kylläisyys | - |
| suojaus | Unshielded |
| DC-vastus (DCR) | 12 Ohm Max |
| Q @ Freq | 90 @ 250kHz |
| Taajuus - itsestään resonanssi | 1.15MHz |
| Arvioinnit | - |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 125°C |
| Taajuus - testi | 250kHz |
| ominaisuudet | - |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Pakkaus / kotelo | Radial |
| Toimittajan laitepaketti | - |
| Koko / ulottuvuus | 0.250" Dia (6.35mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.345" (8.76mm) |
Valmistaja: ITT Cannon, LLC
Kuvaus: DSUB STANDOFF STEEL
Varastossa: 83517
Valmistaja: ITT Cannon, LLC
Kuvaus: DSUB STANDOFF M3 .300 TRIVA CH
Varastossa: 1144