| Osa numero | 1008R-153J |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | - |
| Materiaali - ydin | Ferrite |
| induktanssi | 15µH |
| Toleranssi | ±5% |
| Nykyinen arvostelu | 194mA |
| Nykyinen - kylläisyys | - |
| suojaus | Unshielded |
| DC-vastus (DCR) | 4 Ohm Max |
| Q @ Freq | 30 @ 2.5MHz |
| Taajuus - itsestään resonanssi | 21MHz |
| Arvioinnit | - |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 125°C |
| Taajuus - testi | 2.5MHz |
| ominaisuudet | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | Nonstandard |
| Toimittajan laitepaketti | - |
| Koko / ulottuvuus | 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.095" (2.41mm) |