| Osa numero | SA50CE |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Lähdön kokoonpano | Half Bridge (2) |
| Sovellukset | DC Motors, General Purpose |
| liitäntä | On/Off |
| Kuormatyyppi | Inductive |
| tekniikka | Power MOSFET |
| Rds On (Typ) | 400 mOhm LS + HS |
| Nykyinen - lähtö / kanava | 5A |
| Nykyinen - huipputeho | 7A |
| Jännitteensyöttö | 9.5 V ~ 15 V |
| Jännite - Kuormitus | 80V (Max) |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 175°C (TJ) |
| ominaisuudet | - |
| Vianmääritys | - |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Pakkaus / kotelo | TO-3-8 |
| Toimittajan laitepaketti | TO-3-8 |
Valmistaja: Bud Industries
Kuvaus: RACK ADJUSTABL SHELF-OPEN 17.62"
Varastossa: 26