| Osa numero | PA119CE |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Sovellukset | General Purpose |
| Tulostyyppi | - |
| Piirien määrä | 1 |
| -3db kaistanleveys | - |
| Slew Rate | 900 V/µs |
| Nykyinen - tarjonta | 100mA |
| Nykyinen - lähtö / kanava | 4A |
| Jännitesyöttö, Single / Dual (±) | 30 V ~ 80 V, ±15 V ~ 40 V |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | TO-3-8 |
| Toimittajan laitepaketti | TO-3-8 |
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: XFRMR CURR SENSE 0.50MH 1:50 SMD
Varastossa: 2700
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: XFMR CURR SENSE 1:60 AECQ SMD
Varastossa: 230
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: XFMR CURR SENSE 1:50 AECQ SMD
Varastossa: 225
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: XFMR CURR SENSE 1:40 AECQ SMD
Varastossa: 218
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: XFMR CURR SENSE 1:30 AECQ SMD
Varastossa: 216
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: XFMR CURR SENSE 1:20 AECQ SMD
Varastossa: 140
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: XFMR,CURRENT SENSE 1:50 NPB
Varastossa: 120