| Osa numero | IPR3FAD6 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Standard |
| Piiri | SPST-NO |
| Kytkintoiminto | Off-Mom |
| Nykyinen arvostelu | 500mA (AC), 200mA (DC) |
| Jännitearvot - AC | 48V |
| Jännitearvot - DC | 48V |
| Toimilaitteen tyyppi | Round, Button |
| Väri - Toimilaite / liitin | Red |
| Valaistustyyppi, väri | - |
| Valaistusjännite (nimellinen) | - |
| Asennustyyppi | Panel Mount, Front |
| Lopetustyyli | Wire Leads |
| Suojaus | IP67 - Dust Tight, Waterproof |
| ominaisuudet | Tactile Feedback |
| Panel Cutout -mitat | Circular - 13.60mm Dia |
Valmistaja: APEM Inc.
Kuvaus: SWITCH PUSHBUTTON SPST 4A 12V
Varastossa: 66
Valmistaja: APEM Inc.
Kuvaus: SWITCH PUSHBUTTON SPST 4A 12V
Varastossa: 550
Valmistaja: APEM Inc.
Kuvaus: SWITCH PUSHBUTTON SPST 4A 12V
Varastossa: 178
Valmistaja: APEM Inc.
Kuvaus: SWITCH PUSHBUTTON SPST 4A 12V
Varastossa: 0
Valmistaja: APEM Inc.
Kuvaus: SWITCH PUSHBUTTON SPST 4A 12V
Varastossa: 0