| Osa numero | IPR1FAD2104 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Standard |
| Piiri | SPST |
| Kytkintoiminto | Off-On |
| Nykyinen arvostelu | 2A (AC), 4A (DC) |
| Jännitearvot - AC | 125V |
| Jännitearvot - DC | 12V |
| Toimilaitteen tyyppi | Round, Button |
| Väri - Toimilaite / liitin | Black |
| Valaistustyyppi, väri | - |
| Valaistusjännite (nimellinen) | - |
| Asennustyyppi | Panel Mount, Front |
| Lopetustyyli | Wire Leads |
| Suojaus | IP67 - Dust Tight, Waterproof |
| ominaisuudet | Epoxy Sealed Terminals |
| Panel Cutout -mitat | Circular - 13.60mm Dia |
Valmistaja: APEM Inc.
Kuvaus: SWITCH PUSHBUTTON SPST 4A 12V
Varastossa: 66
Valmistaja: APEM Inc.
Kuvaus: SWITCH PUSHBUTTON SPST 4A 12V
Varastossa: 550
Valmistaja: APEM Inc.
Kuvaus: SWITCH PUSHBUTTON SPST 4A 12V
Varastossa: 178
Valmistaja: APEM Inc.
Kuvaus: SWITCH PUSHBUTTON SPST 4A 12V
Varastossa: 0
Valmistaja: APEM Inc.
Kuvaus: SWITCH PUSHBUTTON SPST 4A 12V
Varastossa: 0