| Osa numero | SSM3302ACPZ-R7 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Class D |
| Tulostyyppi | 2-Channel (Stereo) |
| Maks. Teho x Kanavat @ Kuormitus | 36.6W x 1 @ 2 Ohm; 24W x 2 @ 4 Ohm |
| Jännitteensyöttö | 7 V ~ 18 V |
| ominaisuudet | Depop, Differential Inputs, Short-Circuit and Thermal Protection, Shutdown |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Toimittajan laitepaketti | 40-LFCSP-WQ (6x6) |
| Pakkaus / kotelo | 40-WFQFN Exposed Pad, CSP |
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC AMP AUDIO 20W STER D 40LFCSP
Varastossa: 387500
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC AMP AUDIO 20W STER D 40LFCSP
Varastossa: 163
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC AUDIO AMP STEREO 40LFCSP
Varastossa: 0