| Osa numero | SMP08FSZ |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Vahvistintyyppi | Sample and Hold |
| Piirien määrä | 8 |
| Tulostyyppi | - |
| Slew Rate | 4 V/µs |
| Voiton kaistanleveystuote | - |
| -3db kaistanleveys | - |
| Nykyinen - tulovirta | 500nA |
| Jännite - Syöttöerotus | 2.5mV |
| Nykyinen - tarjonta | 6mA |
| Nykyinen - lähtö / kanava | 1.2mA |
| Jännitesyöttö, Single / Dual (±) | 5 V ~ 12 V, ±2.5 V ~ 6 V |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Toimittajan laitepaketti | 16-SOIC |
Valmistaja: Kyocera International, Inc.
Kuvaus: LCD TFT DISPLAY SVGA 10.4"
Varastossa: 0
Valmistaja: Kyocera International, Inc.
Kuvaus: LCD TFT DISPLAY SVGA 12.1"
Varastossa: 0
Valmistaja: Kyocera International, Inc.
Kuvaus: LCD TFT DISPLAY SVGA 8.4"
Varastossa: 0
Valmistaja: Kyocera International, Inc.
Kuvaus: LCD TFT DISPLAY LED BACKLIGHT
Varastossa: 0