| Osa numero | SMP 2 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Sulaketyyppi | Board Mount (Cartridge Style Excluded) |
| Nykyinen arvostelu | 2A |
| Jännitearvot - AC | 600V |
| Jännitearvot - DC | 125V |
| Vasteaika | - |
| Pakkaus / kotelo | 2-SMD, Square End Block |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Breaking Capacity @ Nimellisjännite | 60A AC, 100A DC |
| Sulaminen I²t | 37 |
| hyväksynnät | CE, cURus |
| Käyttölämpötila | - |
| Väri | - |
| Koko / ulottuvuus | 0.380" L x 0.120" W x 0.120" H (9.65mm x 3.05mm x 3.05mm) |