Analog Devices Inc. ADP2370ACPZ-1.5-R7
Osa numero
ADP2370ACPZ-1.5-R7
Valmistaja
Analog Devices Inc.
Kuvaus
IC REG BCK 1.5V 0.8A SYNC 8LFCSP
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
PMIC - jännitesäätimet - tasavirtakytkimet
Analog Devices Inc
Tuoteparametri
Osa numero ADP2370ACPZ-1.5-R7
Osan tila Active
toiminto Step-Down
Lähdön kokoonpano Positive
topologia Buck
Tulostyyppi Fixed
Lähdöiden määrä 1
Jännite - Tulo (min) 3.2V
Jännite - Syöttö (maksimi) 15V
Jännite - ulostulo (min / kiinteä) 1.5V
Jännite - ulostulo (maksimi) -
Nykyinen - lähtö 800mA
Taajuus - Kytkentä 600kHz ~ 1.2MHz
Synkroninen tasasuuntaja Yes
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TA)
Asennustyyppi Surface Mount
Pakkaus / kotelo 8-WFDFN Exposed Pad, CSP
Toimittajan laitepaketti 8-LFCSP-WD (3x3)
Liittyvät tuotteet
ADP2370ACPZ-1.5-R7
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC REG BCK 1.5V 0.8A SYNC 8LFCSP