Analog Devices Inc. ADP2119ACPZ-3.3-R7
Osa numero
ADP2119ACPZ-3.3-R7
Valmistaja
Analog Devices Inc.
Kuvaus
IC REG BUCK 3.3V 2A SYNC 10LFCSP
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
PMIC - jännitesäätimet - tasavirtakytkimet
Analog Devices Inc
Tuoteparametri
Osa numero ADP2119ACPZ-3.3-R7
Osan tila Active
toiminto Step-Down
Lähdön kokoonpano Positive
topologia Buck
Tulostyyppi Fixed
Lähdöiden määrä 1
Jännite - Tulo (min) 2.3V
Jännite - Syöttö (maksimi) 5.5V
Jännite - ulostulo (min / kiinteä) 3.3V
Jännite - ulostulo (maksimi) -
Nykyinen - lähtö 2A
Taajuus - Kytkentä 1.2MHz
Synkroninen tasasuuntaja Yes
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C (TJ)