Koti Tuoteseloste Diskreetti puolijohde Transistorit - FETit, MOSFETit - RF BLC8G27LS-210PVZ
Ampleon USA Inc. BLC8G27LS-210PVZ
Osa numero
BLC8G27LS-210PVZ
Valmistaja
Ampleon USA Inc.
Kuvaus
RF FET LDMOS 65V 17DB SOT12513
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Transistorit - FETit, MOSFETit - RF
Ampleon
Ampleon
    58.42233/pcs
  • 60 pcs
Tuoteparametri
Osa numero BLC8G27LS-210PVZ
Osan tila Active
Transistorityyppi LDMOS (Dual), Common Source
Taajuus 2.6GHz ~ 2.7GHz
Saada 17dB
Jännite - testi 28V
Nykyinen arvostelu -
Melu Kuva -
Nykyinen - Testi 1.73A
Teho - lähtö 65W
Jännite - Nimellisjännite 65V