| Osa numero | F6501 BK005 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Tubing, Flexible |
| Kutistussuhde | 2 to 1 |
| Pituus | 100.0' (30.5m) |
| Sisähalkaisija - Toimitetaan | 1.000" (25.40mm) |
| Sisähalkaisija - palautunut | 0.500" (12.70mm) |
| Palautettu seinämänpaksuus | 0.049" (1.24mm) |
| materiaali | Fluoroelastomer (FKM) |
| ominaisuudet | Chemical Resistant, Fuel Resistant, Oil Resistant, Self Extinguishing |
| Väri | Black |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 200°C |
| Kutistumislämpötila | 130°C |
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HEAT SHRINK TUBE 1 BK 100'
Varastossa: 0