| Osa numero | 803554 NA032 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Johdin / kaapelityyppi | Cable Lacing |
| Bundle Diameter | Variable |
| Pituus | 1500.00' (457.20m) |
| Leveys | 0.075" (1.91mm) |
| Asennustyyppi | Free Hanging (In-Line) |
| Vetolujuus | 35 lbs (15.88 kg) |
| ominaisuudet | Abrasion Resistant, Chemical Resistant, Fungus Resistant |
| materiaali | Aramid, Synthetic Rubber Finish |
| Väri | Natural |
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: LACING TAPE ARAMID 0.075" NAT
Varastossa: 5